این ماژول با دارا بودن Central Time Clock و قابلیت برنامه نویسی لاجیک ( ۹۶۰ خط  و ۲۵۵ فلگ ) از طریق گیتهای منطقی AND , OR , NAND , NOR نقش بسیار مهمی در کنترل کردن روشنایی , امنیت , تغییرات دمای محیط , پرده برقی و زمان روز و شب و … دارد. تقویم و سیستم اعلام اذان و انجام وظایف با فاصله زمانی مشخص از قابلیتهای آن می باشد.

Automation-timer

  • سنسور ۱۰ کاره ( TIS Energy Servant 10 Functions )

سنسور سقفی با عملکرد پیشرفته جهت آسایش و همچنین مدیریت انرژی می باشد. برای صرفه جویی هر چه بهتر در مصرف انرژی توصیه می شود در هر اتاق یک عدد مورد استفاده قرار بگیرد. ۲ ورودی دیجیتال , خروجی ۱۲VDC ( جهت تغذیه سنسورهای مورد نیاز ) , ۳۲ لایه منطق , ذخیره سازی ۲۰۰ کد IR , قابلیت برنامه ریزی ۴۰ فلگ , سنسور دما و …. از قابلیتهای این ماژول می باشد.

TIS Energy Servant 10 Functions

  • ماژول ۴Z

این ماژول با دارا بودن ۴ ورودی دیجیتال ( Dry Input Contacts ) جهت کنترل روشنایی به عنوان مثال از طریق کلیدهای سنتی , سیستم امنیتی , مدیریت انرژی , شناسایی حرکت و … به سیستم هوشمند استفاده می شود.

 4Z

  • پنل ادیشن با ۳ ورودی دیجیتال و خروجی ۱۲ ولت ( Panel addition 3 digital inputs With 12VDC output )

این ماژول با دارا بودن ۳ ورودی دیجیتال ( Dry Input Contacts ) خروجی ۱۲VDC جهت کنترل روشنایی به عنوان مثال از طریق کلیدهای سنتی , سیستم امنیتی , مدیریت انرژی , شناسایی حرکت و تغذیه سنسورهای دود , PIR و …. یک سیستم هوشمند استفاده می شود.

ADDITION_3DL12V

  • پنل ادیشن با ۲ ورودی دیجیتال و دریافت کننده مادون قرمز ( Panel addition 2 digital inputs With Infrared Receiver )

برای دریافت امواج IR جهت کنترل وسایل الکترونیکی و همچنین دارای دو ورودی دیجیتال ( اتصال کلید یا مگنت در و …. ) مورد استفاده قرار می گیرد.

ADDITION_2DLIRR